O Mnie

Członek krakowskiego koła Partii Zieloni. Absolwent kierunku animator i menedżer kultury UMCS, zarządzanie w kulturze na UJ i praktyczna psychologia kierowania i negocjacji na AGH. Ceniony specjalista ds. sprzedaży, marketingu handlowego, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz sponsoringu kultury. Autor publikacji „Sponsoring szansą dla kultury” (Biblioteka Menedżera Kultury UJ, Wyd. Attyka, 2011 ) oraz artykułów naukowych o tematyce CSR.

Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w instytucjach kultury (m.in. Teatr Muzyczny w Lublinie i Teatr “Groteska” w Krakowie), międzynarodowych korporacjach, jak również stowarzyszeniach i fundacjach. Zaangażowany w działalność społeczną: Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Szlachetną Paczkę i własne inicjatywy w ramach programów wolontariatu pracowniczego.

Obecnie zarządza polskim oddziałem dystrybutora win, a także świadczy usługi w zakresie doradztwa w biznesie, współpracując ze startupami. Szkoli żeglarzy. Dużo podróżuje i fotografuje. Kocha jazdę na rowerze. Zaraża swoimi pasjami dwóch synów.

Zaangażowany obrońca przyrody. Aktywista miejski, autor projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Działa na rzecz walki z globalnym ociepleniem. Zwolennik transformacji energetycznej, rozwoju odnawialnych źródeł energii i „zielonych” miejsc pracy. Członek Obywateli RP. Wspiera prawa mniejszości, w tym środowisk LGBT. Zwolennik projektu Świeckie Państwo.

Zawsze patrzy z optymizmem w przyszłość. Zieloną przyszłość!